SPECJALISTA DS. TRANSPORTU I LOGISTYKI Z ORZECZENIEM- GÓRASZKA

Pensja: 5000-5800 Otwock

Kontakt

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. transportu i logistyki z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Góraszka koło Warszawy (gmina Wiązowna powiat otwocki)

Wymagania:

● Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
● Wykształcenie wyższe
● Mile widziana znajomość języka angielskiego
● Doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie przy planowaniu dystrybucji)
● Obsługa pakietu Microsoft Office w tym Excela w stopniu podstawowym
● Znajomość giełd transportowych np. Trans.eu
● Umiejętność pracy pod presją czasu
● Dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
● Komunikatywność, wielozadaniowość

Obowiązki:

● Planowanie dystrybucji towaru własnego na terenie PL i EU
● Ustalanie harmonogramu pracy kierowców
● Aktywne poszukiwanie podwykonawców do realizacji transportu własnego
● Poszerzanie bazy klientów (ładunków)
● Wystawianie zleceń
● Wystawienie Faktur VAT po transporcie
● Inne prace zlecone przez przełożonego

Oferujemy:

● Zapraszamy grupy LEKKIE, UMIARKOWANE, ZNACZNE
● Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
● Wynagrodzenie 5000-5800 zł brutto na okres próbnym z możliwością podwyżki
● Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
● Opiekę medyczną
● Kartę sportową
● Ubezpieczenie na życie
● Zniżki na nasze produkty

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia

503 460 566
Skontaktuj się przez formularz

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ https://bponetwork.pl/oferty-pracy (Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

‌ Otwock ›› Góraszka gmina Wiązowna powiat otwocki

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 29/03/2024 Zmodyfikowane: 29/03/2024